Neden batıkent halı yıkama

Batıkent halı yıkama halı koltuk yıkma sektörün de teknoloji ekipmanlarını ve kaliteli kendi yetiştirmiş olduğu personeli ile garantili ve sağlıklı hizmet verdiği için.

Halıları yıkma aşamasından önce halının diplerinde kalan biriken tozlardan tamamen otomatik toz alma makinesin de dakikada 150,000   vuruş ile tozlardan ve toz akarlarından temizlediği için.

Halıları bozulma renk karışmasının önüne geçmek için yapılan yün ve makine jel  vs gibi halıların ayrıştırma   işinden sonra yine tam otomatik 8 fırçalı makinemiz ile  halıya az deterjan vermediği ve halının kirli kalmadığı için.

Halının sıkma işleminde yıkma suyunun halıdan uzaklaştırılması ve daha sonra ekstra su vererek durulama yaparak kalan deterjandan arındırıldığı için.

Batıkent halı yıkma en önemli  hassasiyet olan yapılan yıkamanın tam manası ile hijyenik ve antibakteriyel deterjan kullandığı için.

Özellikle bebek ve çocukların halıya daha çok temas ettiğini göz önünde bulundurarak  sağlık açısından hijyenik bir yıkama yaptığı için.

Ve batıkent halı yıkama sağlığınızı en az sizin kadar düşündüğü için batıkent halı yıkma .