Kışın halı yıkanır mı?

 

BATIKENT HALI YIKAMA

BATIKENT HALI YIKAMA

Daha önceleri halı yıkama fabrikaları yeterli makine ve ekip mana sahip olmadığı için kış mevsimlerin de yıkama ya ara verilerdi. Baharın gelmesi ile tekrar faaliyet gösterirlerdi. Günümüz teknolojisinden faydalanarak şu anda 4 mevsim hizmet vermek mümkün hale gelmiştir. Biz batıkent halı yıkama olarak garantili ,güvenilir,kaliteli hizmetimizi sadece yaz sezonunda değil 4 mevsim olarak yapabilmenin gayesini taşıyoruz.

Kalıcı bir yıkama fabrikası olmak

Batıkent halı yıkama fabrikası olarak biz kalıcı bir firma olmanın zorluğunu çok iyi biliyoruz. Bir sektör haline gelen halı yıkama işi yaz sezonun da ortaya çıkan sezonluk diye tabir ettiğimiz halı yıkamacıların ile birlikte  ciddi rekabetler oluş maktadır. Batıkent halı yıkama da bu durumu göz  önüne alarak batıkent bölgesinde en iyi hizmeti suna bilmek için tüm ekip ve ekipmanlarımız ile her şeyimizi ortaya koyuyoruz.Bunun için batıkent bölgesinde en çok tercih edilen firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Son sistem halı yıkama makineleri , işinde uzman ekip, antibakteriyel yıkama zamanında teslimat , kaliteli hizmet veren bir firma olmanın gururunu taşıyoruz BATIKENT HALI YIKAMA

BATIKENT HALI YIKAMA